Rekreační středisko Preciosa leží v nádherném prostředí Máchova kraje v CHKO Kokořínsko, na východním břehu Máchova jezera, uprostřed borového lesa typického pro tento kraj. Nedaleko kempu se nachází nejvyšší bod okolí, vrch Borný. Ubytování je v našem campu možné ve 2-8 místných dřevených chatkách vybavených válendami, palandami, stolem, židlemi a úložným prostorem pro Vaše zavazadla nebo kola. Všechny chatky mají zásuvky s el. proudem a malou zastřešenou terasu.

Stravovat se můžete v naší profesionální kuchyni, která nabízí plnou penzi či polopenzi. Ubytovaným hostům, je také k dispozici kuchyňka, určená pro jejich vlastní potřebu. Dále můžete využívat společenskou místnost, vhodnou pro trávení volného času v případě horšího počasí, která je vybavená televizí. V neposlední řadě určitě oceníte zastřešenou terasou pro venkovní posezení s rychlým občerstvením či nově postavené umývárny se sprchami a WC, které poskytují dokonalý komfort.

Pro sportovce zde máme antukové hřiště na volejbal či nohejbal, větší hřiště na malou kopanou, molo s půjčovnou loděk, kanoí, paddleboardů a šlapadel, půjčovnu koloběžek a dalších sportovních potřeb pro volný čas jako je např. pétanque, frisbee a další… Krásná písčitá pláž v chráněné zátoce je vhodná pro koupání a hraní různých her ve vodě nebo pro opalování. V areálu kempu se nachází i dětské hřiště s různými atrakcemi,  ohniště pro večerní posezení a opékání buřtů. Máchovo jezero je vyhledávanou lokalitou jachtaři a windsurfaři. Ubytování v kempu je vhodným zázemím pro vaše cyklo a pěší turistické výlety. Na své si zde příjdou i horolezci, paddleboardeři nebo windsurfeři, pro které je Máchovo jezero naprosto ideální lokalitou.

Ve všech našich provozovnách, kde provozujeme občerstvení a cateringové služby, používáme systém Elektronické evidence tržeb (EET).

Rekreační středisko Preciosa se nachází v oblasti Máchova jezera obklopený vzrostlým borovým lesem, který je charakteristický pro celý tento kraj. Ubytování v našem kempu se stává díky tomuto prostředí útulným místem pro strávení vaší dovolené.

V areálu kempu se nachází 46 chatek s celkovou kapacitou 216 lůžek.

Složení chatek:

  •  25 samostatných čtyřlůžkových chatek s palandami
  • 6 větších šestilůžkových chatek
  • 3 velké osmilůžkové chatky na břehu jezera
  • 7 chatek rozdělených na čtyři dvoulůžkové části